Womenенски екстремен градник за градник SA703, 2-пакет

Womenенски екстремен градник за градник SA703, 2-пакет

DEN 0.33

Достапност

Многу лифт за помалку! Smart и секси женските екстремни градници за склекови се дизајнирани да ви дадат интензивен лифт за целосно расцеп што ќе го сакате. Вклучува два градници, така што никогаш нема да мора да одите без формата што повторно ќе ја сакате. Во Smart & Sexy веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди- но размислувањето за себе е важно исто така! Долна облека не треба да биде само за посебни прилики, а со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Smart & Sexy женски екстремен притисок на градниот градник SA703, 2-пакет (бело) 100% полиестер, (црна) 100% најлон. Дополнително притискање. Подлога. 2 пакет. Детализирање на чипка. Затворање на задната кука и очите. Прилагодливи ленти. Појавување на гаќички достапни. Дополнителни бои на располагање. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката