Jојспун женски змија печати тесни нозе, големини S до 2xl

Jојспун женски змија печати тесни нозе, големини S до 2xl

DEN 0.67

Достапност

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Официјално е сезона на хулахопки! 7/8 хулахопки со високи половини на oyојспун се лизгаат со леснотија во ткаенина-мека ткаенина со стрии за удобно вклопување и нежна поддршка. Совршениот женски пантолона за секојдневно носење, овој непроaирен стил на нозе е одличен натпревар за да се спарите со омилените атлетиви или обични врвови за трчање на работи или дури и лесен истегнување или тренингот. Чувајте ги омилените мали најважни работи во страничниот џеб. Сега во сребрена принт на змија за да го воздигнете вашиот стил. Материјал : 75% најлон/25% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Затворање : стил на влечење. Ockебови : 1 џеб од странично лизгање има мали најважни работи. Карактеристики : високи половини; мазна и нежна поддршка. Хулахопки за печатење на змии од 7/8 жени со џеб од oyојспун.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката