Авантуристичка сила со двојна јамка Chomp и Crunch 7.9 'Track Sett

Авантуристичка сила со двојна јамка Chomp и Crunch 7.9 'Track Sett

DEN 1264.00

Достапност

Задоволете ја потребата на вашата малечка за брзина и видете дали можете да го избегнете T-Rex што е на вашата опашка, со оваа игра со патеки за возила од Adventure Force! Наменето за употреба од деца на возраст од 4 и повеќе години, овој забавен и динамичен сет на патеки за чистење и криза е сè што треба да има време од нивниот живот да забрза низ тркачката патека во овој супер кул сет на тркачки патеки. Поради мали делови, оваа играчка е наменета за деца на возраст од 4 и повеќе години. Авантуристичката сила со двојна јамка Chomp и Crunch 7.9 'Track постави моќен фрлач кој ги испраќа вашите метални машини што летаат низ патеката!. Летајте низ заканувачкиот Т-Рекс за да го нокаутирате од нозете!. 2,6 метри / 8,5 стапки на патеката што може да се расипува!. 1x метална машина 1x моќен фрлач 1x тркачки патеки за возила, вклучително и трик рампа 1x T-Rex. Делови за гушење на опасност не за деца под 3 години.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката