Womenенски плус големина IKAT Halter Tankini костим за капење за капење

Womenенски плус големина IKAT Halter Tankini костим за капење за капење

DEN 2.67

Достапност

Изгледајте модерно и останете пријатно во колекциите на Catalinaенскиот женски костим за капење Такини. Со современ стајлинг и ласкаво вклопување, ова привлечно парче е подготвено за плажа и базен. Контурирани странични панели со цврста боја и целосна грб помагаат да го намалат профилот, додека печатењето IKAT додава стилски допир. Овој врвен костим за капење со Sweetheart Deckline, исто така, има прилагодлива појас на вратот на вратот што овозможува удобно вклопување. Направено е со флексибилна најлон и спандекс ткаенина и вклучува предна обвивка и зашиени меки чаши за поддршка. Спарете го овој врв на танкини со координативни колекции од Каталина, пливање на дното или предмети од вашата сегашна гардероба за секојдневно носење. Колекции од Каталина, плус големина IKAT Halter Tankini Swim Cossuit Top : IKat плус големина за капење врвот од колекциите од Каталина. Содржина на ткаенина : 82% најлон, 18% спандекс. Стил : Sweetheart-Neckline Tankini Halter Cossuit Cossuit Top. Прилагодлива вреќа со вратот на вратот. Зашиени меки чаши. Црно-бел преден панел и биста на ИКАТ-отпечаток. Слатка цврста контурирана контрастна страна и задните панели. Предна обвивка. Цврста целосна покриеност на грбот. Мешања и совпаѓања со други колекции од Каталина Свим се раздвојуваат. Упатства за нега : ладно миење на рацете. Достапни големини : 2x и 3x.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката