Дизајн на потпис од Ешли Лирах црно злато завршница 29 Светилка за дрвени маса

Дизајн на потпис од Ешли Лирах црно злато завршница 29 Светилка за дрвени маса

DEN 1439.84

Достапност

За оние со око за луксузен стил, оваа табела за ламба е убаво на точка. Мешани медиуми естетски спојуваат сјајно црно дрво и антички месинг-тон метал за впечатлива комбинација. Чиста поставена тапана сенка е совршен избор за таков современ изглед. Направено од дрво и метал со сенка на тапанот на ткаенини. Сјајно црно и антички месинг-тон финиш. 3-насочен прекинувач. 1 сијалица од типот А (не е вклучена); 100 вати максимум или CFL 23 вати максимум; Наведен UL. Потребно е собрание.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката