Нема граници на резервоарот за грб на јуниори на првенство

Нема граници на резервоарот за грб на јуниори на првенство

DEN 0.33

Достапност

О, толку кул. Овој врвен графички резервоар од без граници го истакнува вашиот стил надвор од часови додека се враќате и се опуштате со детали за прстен и лесен дизајн. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Scoop вратот. Без ракави. Графички принт. Акцентот на прстенот О назад. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Графички резервоар на јуниорите од врвот од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката