Gloria Vanderbilt Women's Plus Size Classic Amanda Jean

Gloria Vanderbilt Women's Plus Size Classic Amanda Jean

DEN 2.33

Достапност

Gloria Vanderbilt Amanda Core Jean е оригиналното вклопување решение Jeanан. Класичното вклопување седи на природна половината со зашилена нога. 70% памук26% Polyester Straight Legstretch jeansfive pocketszipper and loussuregloria vanderbiltclassic amanda jean zipper лета и затворање на копчето 5 џеб Jeanан -нож на ногата високо издигнување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката