АКУСТИК БРИЧ RZ4-1200D 1200w Канал Автомобил Аудио Засилувач Засилувач RZ41200D

АКУСТИК БРИЧ RZ4-1200D 1200w Канал Автомобил Аудио Засилувач Засилувач RZ41200D

DEN 3.33

Достапност

Ние Сме Овластен ДИЛЕР НА МОЌ АКУСТИК!МОЌНИОТ АКУСТИК **RZ1 1500 D** 1500w Моноблок Автомобилски Аудио Засилувач ќе го снабдува вашиот автомобилски аудио систем со 1500 Вати Максимална Моќност, 900 Вати Моќност НА RMS на 2 Оми и 600 Вати Моќност НА RMS на 4 Оми. Се одликува СО Напојување МОСФЕТ, Влез На Високо Ниво и Далечински Управувач за Добивка sh Mount. МОЌНИОТ АКУСТИК **Z1 1500Д** 1500w Моноблок Автомобилски Аудио Засилувач е единственото напојување што ќе ви треба! Нова Моќност Акустикz4 1200Д 1200 Вати 4 Канал Автомобил Засилувач. Рејтинг На Моќност на Рмс : . 100 вати х 4 Канал @ 4 Ом. 150 Вати х 4 Канал @ 2 Ом. 300 вати х 2 Канал @ 4 Ом, Премостен. 1200 ВАТИ МАКС. Класа Д. Мосфет Напојување. ПРЕДВОДЕНА Моќност и Заштита На Индикаторите. Мек Почеток На. 3 Начин Заштита (Термички, Преоптоварување, Звучник Кратка Заштита). Променлива Бас Поттик 0 +12 дб. Тежок Ладилник Од Алуминиумска Легура. Никелирани RCA И Завртка Терминали. Променлив филтер за висок премин(50 250 Hz, 24 d B/октава). Променлив филтер со низок премин(50 250 Hz, 24 d B/октава). 4 Моќност На Мерачот и Жици за Заземјување се Препорачуваат за Инсталација. Димензии : 4 3/4 "W x 9" L x 1 1/3 " H. Состојба На Производот : Сосема Нов. Дел Број : Z4 1200Д.1 Година Производителот Гаранција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката