Битови Вежба Сет Пхб Коло Микро Мал Одбор Печатење Карбид

Битови Вежба Сет Пхб Коло Микро Мал Одбор Печатење Карбид

DEN 1007.84

Достапност

Спецификација : *Количина : 10 парчиња/сет*Материјал : Волфрам Карбид*Дијаметар На Сечење : 10 парчиња 0,1-1, 0мм0, 1мм/0,2 мм/0,3 мм/0,4 мм/0,5 мм/0,6 мм/0,7 мм/0,8 мм/0,9 мм/1, 0мм10 парчиња 0,3-1, 2мм0, 3мм/0,4 мм/0,5 мм/0,6 мм/0,7 Мм/0,8 Мм/0,9 Мм/1,0 мм/1,1 мм/1,2 мм*должина на сечење : 12 мм*вкупна должина : прибл.38мм*Дијаметар На Стеблото : Прибл.3.175 мм(1/8")*Опсег на обработка : ПХБ СМТ цпу плоча, мувла, пластика, бакар, нерѓосувачки челик и други прецизни метални делови за обработка.* Користете висококвалитетни материјали и процесот на фино мелење прави малку повеќе најсовремена, намалете ја силата на сечење и скршената вежба, подобрете го квалитетот на ѕидот на дупката .Содржина на пакетот : 10* Пхб Вежба Битови Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и висококвалитетен Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Ве молиме проверете ја големината на производот, моделот и проверете дали може да се користи пред купувањето. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Дали производот ве задоволува, сакаме да го слушнеме вашето мислење. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката