Дизајн Уметност Жена Со Шапка и Коктел-Ѕид Уметност На Завиткани Платно Во Собата

Дизајн Уметност Жена Со Шапка и Коктел-Ѕид Уметност На Завиткани Платно Во Собата

DEN 671.84

Достапност

Карактеристики : - ова платно giclee печатење е галерија завиткан дизајн продолжува на страните и му дава вистинска уметничка галерија чувство. - Памучно платно со врвен квалитет. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. - Лесно за закачување. - Акварел портрет платно печатење. - Сетот вклучува 3 панели . Земја На Потекло : - Канада. Предмет : - Храна И Пијалоци. Големина : - Голем 33 " -40". Боја : - Бела. Број На Предмети Вклучени : -3. Уметник : - Дизајнарт. Регион : - Северна Америка. Материјал За Примарна Уметност : -Платно. Одмор / Прилика : - Нема Одмор. Тип На Производ : - Графичка Уметност. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -28". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -36". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -1". Вкупна Тежина На Производот : -6 килограми. Deze9077 Карактеристики ова платно giclee печатење е галерија завиткани дизајн продолжува на страните и тоа дава вистински уметничка галерија чувство. Памучно платно со врвен квалитет. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. Лесно за закачување. Акварел портрет платно печатење. Сетот вклучува 3 панели. Земја На Потекло : Канада. Предмет : Храна И Пијалоци. Големина : Големи 33"-40". Боја : Бела. Број На Предмети Вклучени : 3. Уметник : Дизајнарт. Регион : Северна Америка. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Тип На Производ : Графичка Уметност. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 28". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 36". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1". Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката