Симпатична Темно Кафеава Крзно И Долги Уши Куче Кадифен Шапка в Виси Рака Белезници

Симпатична Темно Кафеава Крзно И Долги Уши Куче Кадифен Шапка в Виси Рака Белезници

DEN 3.00

Достапност

Кора од радост! ; Кафеава кучешка кадифена капа; Изработена од полиестерски влакна; Карактеристики прикачени белезници; Одлично за носење во студено време; Мери 8 инчи (20 см) широк и 35 инчи (88 см) долга Кафеава кучешка кадифена капа. Направено од полиестерски влакна. Карактеристики прикачени белезници. Одлично за носење во студено време. Мери 8 инчи (20 см) широк и 35 инчи (88 см) долг.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката