Ханес Машки И Големи Машки Х-Темп Бејзбол Раглан Маичка, До Големина 3XL

Ханес Машки И Големи Машки Х-Темп Бејзбол Раглан Маичка, До Големина 3XL

DEN 0.67

Достапност

Машкиот Х-Темп Бејзбол Раглан Реагира на температурата на вашето тело за да ве одржува ладни и суви. Класичен бејзбол дрес со контраст раглан ракави и контраст ребрести вратот. Ханес Машки Х-Темп Бејзбол Раглан Маичка : 60% памук/40% полиестер. Со Технологија X-Temp, дизајнирана со динамична контрола на влага. Реагира на температурата на вашето тело за да ве одржува ладни и суви. Ве одржува удобно цел ден, без разлика што ќе ви фрли животот. Класичен бејзбол дрес со контраст раглан 3/4-должина ракави и контраст ребрести вратот. Мека, лесна ткаенина од памучна мешавина. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката