Nye Злато Метални Тетоважи-Додатоци За Облека

Nye Злато Метални Тетоважи-Додатоци За Облека

DEN 2.67

Достапност

Додадете малку сјај и гламур на секој новогодишен изглед. Одликувајќи се со златни дизајни на конфети ѕвезди очила за шампањ и многу повеќе овие привремени тетоважи се одличен додаток На новогодишните забави и подароци. Без разлика дали се спортува на образите задниот дел од раката или рамото овие ги прават вашите свечености уште поубави и позабавни. Лесен за нанесување и отстранување. Безбеден и нетоксичен. (6 десетици по единица) 3". Лесен за нанесување и отстранување. Безбеден и нетоксичен. 3".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката