Бели Повеќекратни Иглички За Глава-Големина 200 Pkg

Бели Повеќекратни Иглички За Глава-Големина 200 Pkg

DEN 0.67

Достапност

Мултиусепинс15250цтвајтхед ПРИМ ГРУПА - Колинс Мулти-Употреба Иглички. Овие мазни; остри иглички се совршени за сите видови потреби за шиење. Со нивните 1-1/2 во должина .6мм челична осовина тие се силни и многу долги. Белите глави ги прават лесни за гледање на сите бои на ткаенина. Овој пакет содржи 250 пина. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката