Инктастичен Татко Ми Е Медицинска Сестра И Херој Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастичен Татко Ми Е Медицинска Сестра И Херој Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 255.84

Достапност

Татко ми Е Медицинска Сестра и Херој Ползавец. Покажете ја вашата поддршка за вашиот татко кој работи напорно за да спаси животи. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Татко Ми Е Медицинска Сестра И Херој Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Хедер И Топла Розова 6 Месеци. Совршен начин да покажете благодарност за херојот во вашиот живот. Татко ми Е Медицинска Сестра и Херој Ползавец. Покажете ја вашата поддршка за вашиот татко кој работи напорно за да спаси животи. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. занимања татко дете горда медицинска сестра медицинска здравствена заштита срца стрели работа професија ад едно парче новороденче ползавец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката