Плус Големина Долна Облека За Жени Забава Долна Облека Ремен За Градник Танга Забава Четири Ноќница Виолетова Л

Плус Големина Долна Облека За Жени Забава Долна Облека Ремен За Градник Танга Забава Четири Ноќница Виолетова Л

DEN 3.33

Достапност

43"Waist : 62-66cm/24.35"Size : MBust : 90-94cm/35.31" Под Биста : 80-84см/31. Секси Боди : Исечено со боди со долги ракави со мрежа и кристал, темелно ги покажува вашите неверојатни облини. Специјалниот и модерен дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик.07" Плус Големина Долна Облека За Жени Забава Долна Облека Градник Ремен Жартиера Забава Четири Парче Ноќница.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката