Дуртебеуа Женски Шорцеви За Трчање Со Патент Џебови Шорцеви За Вежбање Во Теретана Со Џеб Сино XL

Дуртебеуа Женски Шорцеви За Трчање Со Патент Џебови Шорцеви За Вежбање Во Теретана Со Џеб Сино XL

DEN 0.67

Достапност

Овие разноврсни шорцеви се задолжителни во гардеробата на секоја жена. долу за време на тренингот.Атлетски Обични Шорцеви Жени Плус Големина за време на вежбање. Додавањето џебови е исто така погодна карактеристика што многу жени ја ценат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката