Колман Кабел И-Сплитер, Проширување На Излезниот Адаптер, Поделби На Продавници, 2-Нога

Колман Кабел И-Сплитер, Проширување На Излезниот Адаптер, Поделби На Продавници, 2-Нога

DEN 191.84

Достапност

Колман Кабел Ад. клиентите знаат дека можат да се потпрат на нас постојано да испорачуваме широк спектар на производи од жица и кабел и иновативни решенија поддржани од признати брендови. Овие карактеристики во комбинација со солидна платформа за услуги и посветени професионални луѓе, создаваат динамична вредност на клиентите што е ексклузивна за Кабелот Колман Кабел 09018 Y-Сплитер, Проширување На Излезниот Адаптер, Поделби 1 до 2 Приклучоци, 2-Ft : тежок 2 СТАПКИ "y" адаптер. КОНВЕРТИРА стандарден приклучок од 15 засилувачи во (2) стандардни приклучоци од 15 засилувачи за удобна употреба, што ви овозможува да напојувате повеќе апарати одеднаш. ИЗДРЖЛИВИТЕ ОБЛИКУВАНИ ПРИКЛУЧОЦИ спречуваат случајно свиткување или кршење. ВИСОКО ВИДЛИВА светло жолта јакна спречете случајно сопнување и кражба. 12 МЕРАЧ, 3 пронг адаптер кабел, обезбедува 15 ЗАСИЛУВАЧ, 1875 вати, 125 волти на секој конектор. УЛ и КУЛ наведени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

36 Тркалезна Трпезариска Маса Со Продолжување На Цврсто Дрво Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер Во Бела Хедер Греј По Меѓународни
  • Новак

36 Тркалезна Трпезариска Маса Со Продолжување На Цврсто Дрво Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер Во Бела Хедер Греј По Меѓународни

DEN 8975.84

Создадете дополнителен простор кога е потребно во вашата кујна или трпезарија со оваа табела за продол�