Даз Игри Т-Партија Дуксер Унизе Долги Ракави Лабава Облека Мода Маскирана Дуксер

Даз Игри Т-Партија Дуксер Унизе Долги Ракави Лабава Облека Мода Маскирана Дуксер

DEN 0.33

Достапност

Марка : TYDRESMaterial : 100% полиестерпроизвод тип : Hoodie1. За да бидете сигурни дека ја добивате точната големина, погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите!2. Може да има разлика од 1 ~ 3 см со рачно мерење.Големина Details : Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74см Направени Во Кина 100% Полиестер Даз Игри Т-Партија Трговија Даз Игри Т - Партија Пуловер Даз Игри Т-Партија Дуксер Даз Игри Т-Партија Долг Ракав.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката