Дете Бебе Момче Девојка Облека Жилри Спортски Кратки Ракави Врвни Шорцеви Облека Во Собата

Дете Бебе Момче Девојка Облека Жилри Спортски Кратки Ракави Врвни Шорцеви Облека Во Собата

DEN 295.84

Достапност

Големина : 80 Соодветна возраст : 6 Месеци Соодветна возраст до : 9 Месеци Биста : 54см/21.26" Колк : 60см/23.62" Горна Должина : 31см/12.20" Должина На Панталони : 23см/9.06" Големина : 90 Соодветна возраст : 9 Месеци Соодветна возраст до : 12 Месеци Биста : 58см/22.83" Колк : 64см/25.20" Горна Должина : 34см/13.39" Должина На Панталони : 24см/9.45" големина : 100 соодветна возраст : 12 Месеци соодветна возраст до : 24 месеци биста : 62см/24.41" колк : 68см/26.77" горна должина : 37см/14.57" должина на панталони : 25см/9.84" големина : 110 соодветна возраст : 2 години соодветна возраст до : 3 години биста : 66см/25.98" колк : 72см/28,35" горна должина : 40см/15,75" должина на панталони : 26см/10,24" големина : 120 соодветна возраст : 3 години соодветна возраст до : 4 години Биста : 70см/27,56" Колк : 76см/29,92" горна Должина : 43см/16,93" Должина На Панталони : 27см/10,63" дете доенчиња деца момчиња Гилрс Спортски Кратки ракави Врвни шорцеви 2 Парчиња облека комплет облека карактеристики : Врвовите се со кратки ракави И вратот на екипажот, дизајнирани во затворање со Пуловер; натпревари џебни шорцеви за истегнување, вашето дете ќе помине незаборавно лето На Тоа. Идеален подарок, по туш носат, играње, спиење, семеен одмор, близнаци сестри појавување сет, фотографија, фестивал и секојдневно носење, дете дневна сетови. Материјалапремиум памук. Оваа ткаенина е многу пријателска за кожата и дише, мека, издржлива и без брчки. Комплетот е мек и удобен кога вашите деца спортуваат. Пакетот вклучува : 1pc Топ+1pc Панталони Сезона : Пролет, летен тип на Шема : Soild Gender : унисекс ракав тип : Кратки Ракави Материјал : облеката За девојчиња е изработена од памучна ткаенина, дише и удобна, пријателска за кожата и пријатна, мека за секојдневно носење на девојчиња. Нашата премиум облека за новороденчиња не и штети на кожата на бебето, одлични подароци за девојчиња за вашата принцеза. Уникатен Дизајн : Симпатична облека за девојчиња, прашка без ракави со риги со симпатичен дизајн На Лак и еластични шорцеви за цветање на половината. Уникатниот дизајн на облеката за новороденчиња ги прави вашите мали девојчиња послатки и ќе ја направи вашата принцеза добијте многу комплименти во забавите и секојдневниот живот!. Соодветна Големина : трендовската облека за девојчиња за бебиња е погодна за облека за девојчиња од 0-3 месеци, облека за девојчиња од 3-6 месеци, облека за девојчиња од 6-9 месеци, облека за девојчиња од 9-12 месеци, облека за девојчиња од 12-18 месеци. Прилики : Симпатична летна облека за девојчиња совршена за секојдневно носење, летни денови, секојдневно облекување, училиште, забава, роденден, празник, детска фотографија, посета, одличен подарок за туширање за бебиња, исто така и за близнаци со бебиња кои одговараат на семејната домашна облека. Доаѓаат дома облека за девојче, бебе девојка фотосесија облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката