Октороза ® Цвет Врвот Околу Креветот Крошна Комарец мрежа За Кревет, Соблекувална, Надвор Од Вратата Настани

Октороза ® Цвет Врвот Околу Креветот Крошна Комарец мрежа За Кревет, Соблекувална, Надвор Од Вратата Настани

DEN 239.84

Достапност

Octorose ® Цвет Врв Околу Креветот Крошна Комарец мрежа За Кревет, Соблекувална, Надвор Од Вратата настани Крошна Со пеперутка на телото и на врвот.Мали Дупки висококвалитетен 100% полиестерски мрежен материјал за пребивање.Одговара на сите големини на креветот. 40х250х1200см (врвот х висок х долен обем )преклопен врвен прстен. лесно носење. лесно поставување. спушти ја слушалката од ќелијата. вклучено е едно парче хардверска кука.Лесно перење во машина. крошна со еден отвор.Достапна е Повеќекратна Боја Octorose ® Цвет Врвот Околу Креветот Крошна Комарец мрежа За Кревет, Соблекувална, Надвор Од Вратата Настани Обрач крошна Со пеперутка на телото и врвот.Мали Дупки висококвалитетен 100% полиестерски мрежен материјал за пребивање. Одговара на сите големини на креветот. 40х250х1200см (врвот х висок х долен обем )преклопен врвен прстен. лесно носење. лесно поставување. спушти ја слушалката од ќелијата. вклучено е едно парче хардверска кука. Лесно перење во машина. крошна со еден отвор.Достапна е повеќекратна боја.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 464.00

Влезете во овој симпатичен нов слајд од Brinley Co Оваа покриена блок потпетица и мекиот материјал за велур �