Акрилна Ѕидна Кука Силен Самолеплив Пешкир Кука Пешкир Без Удирање Виси

Акрилна Ѕидна Кука Силен Самолеплив Пешкир Кука Пешкир Без Удирање Виси

DEN 3.00

Достапност

Карактеристики : *Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.*Нашите куки се со висок квалитет, силни, цврсти и имаат уникатен, рационализиран, модерен дизајн.*Атрактивни, силни и лесни за употреба, овие уникатни ѕидни куки сигурно ќе извлечат комплименти.*Може да се стави во ѕид од бањата до тушот за да можете лесно да стигнете до крпата;во кујна за организирајте прибор за готвење;залепени на ѕидови и врати за палто,други додатоци како што сакате!* Страната за монтирање користи сигурна адхезија со висока јачина на широк спектар на површини, вклучувајќи обоена текстура на тапет, сув ѕид, керамичка и порцеланска плочка, гранит, стакло, метал, култивиран мермер, пластика и облоги.*Материјал : Акрилик*Големина : како што е прикажано содржина на пакетот(опционално) : 1x Акрилна кукавица : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Панталони За жени Жени Зимски Секојдневни Еднобојни Чувајте Топло Плус Кадифени Долги Панталони Панталони Со Џебови Женски Секојдневни
  • Новак

Панталони За жени Жени Зимски Секојдневни Еднобојни Чувајте Топло Плус Кадифени Долги Панталони Панталони Со Џебови Женски Секојдневни

DEN 3.33

Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното н�