Одг Деца Корални Руно Фрли, x60, Жолта И Црвена Боја

Одг Деца Корални Руно Фрли, x60, Жолта И Црвена Боја

DEN 2.00

Достапност

Децата ќе сакаат да се чувствуваат супер удобно со ова фрлање руно. Ова шарено ќебе за фрлање е изработено со висококвалитетно микрофибер корално руно за супер меко чувство. Големите слики со карактери сигурно ќе ги придобијат младите обожаватели. Вашето дете ќе сака да се гушка со своите омилени ликови пред спиење, пред спиење или во секое време кога сака да се чувствува пријатно. Со својот живописен дизајн со тематика Одг и кадифен корален руно ткаенина, Фрлањето Одг Корално Руно е задолжително за љубителите на Одг кои сакаат да додадат удобност и стил на нивните простори за живеење. 100% ПОЛИЕСТЕР Микрофибер ОДГ ДИЗАЈН . МЕК КАДИФЕН КВАЛИТЕТ : Вашето малечко ќе се чувствува безбедно и пријатно завиткано во ова меко фрлање направено од супер мек кадифен микрофибер. Меката и привлечна текстура на висококвалитетниот материјал ги одржува децата топли и пријатни. ЗАБАВНО и ПРИЈАТНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Направено За удобност, ова разиграно фрлање веднаш ќе стане омилено пред спиење. Лесното и лесно фрлање за носење е совршен придружник за лесно спиење, кампување, патување и играње. Одличен додаток за патување за употреба во дом, автомобил, кампување и спиење за дремење и гушкање. ЛЕСНА НЕГА : Фрлањето може да се фрли во машината за перење и сушење без да се грижите за избледување на бојата или потребата за пеглање. Материјалот е отпорен на брчки што го прави одличен избор за секоја детска соба. ТОЧКА ВКЛУЧУВА : Вклучено е супер меко фрлање со димензии 46" (Ш) х 60" (Л). ЗАБАВНО и ПРИЈАТНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Направено За удобност, ова разиграно фрлање веднаш ќе стане омилено пред спиење. Лесното и лесно фрлање за носење е совршен придружник за лесно спиење, кампување, патување и играње. Одличен додаток за патување за употреба во дом, автомобил, кампување и спиење за дремење и гушкање. ЛЕСНА НЕГА : Фрлањето може да се фрли во машината за перење и сушење без да се грижите за избледување на бојата или потребата за пеглање. Материјалот е отпорен на брчки што го прави одличен избор за секоја детска соба. ТОЧКА ВКЛУЧУВА : Вклучено е супер меко фрлање со димензии 46" (Ш) х 60" (Л).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката