Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2007-Хонда Одговара

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2007-Хонда Одговара

DEN 2235.84

Достапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Капа Сертифицирана Стандардна Замена На Леќите И Куќиштето На Страничните Фарови На Патниците, Код NH642 M Storm Silver metallic. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На Вашиот 2007-2008 Хонда Одговара. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2007-2008 Хонда Одговара Бура Сребрена Металик/Код NH642 M, Изработени Од Полипропилен . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2008 ХОНДА ФИТ СПОРТ 2007 ХОНДА ФИТ С и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката