Класичен Врамен Знак За Соба-Голем

Класичен Врамен Знак За Соба-Голем

DEN 223.84

Достапност

Знаци By LITA Класичен Врамени Пу Соба Врата/ѕид знак може да биде прикачен на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Знакот е ласерски врежан, така што зборовите се врежани во пластиката. Доаѓа во повеќе бои. Нашите градежни и имотни знаци доаѓаат со леплива двострана лента, овозможувајќи им да бидат прикачени на која било рамна површина. Обезбедете јасна комуникација со персоналот, гостите и посетителите со нашите лесни за инсталирање знаци. Знаци Билита Класичен Знак За Просторија Со Рамка (Темносина/Златна) - Голем.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

AppleCare+ за iPad Pro
  • Новак

AppleCare+ за iPad Pro

DEN 1.00

Apple Care+ за i Pad обезбедува покриеност за поправка, вклучувајќи неограничени инциденти на случајно оштету�