Сквишмалоу Келитој 8 Арчи Розовиот Аксолотл

Сквишмалоу Келитој 8 Арчи Розовиот Аксолотл

DEN 559.84

Достапност

Сквишмалоу Келитој 8 " Арчи Розовиот Аксолотл. Одличен празничен подарок за сите возрасти. Лесна Нега : овие кадифе лесно се перат и лесно се грижат. Меки и Меки : Полнети Од Полиестерски Влакна и се перница меки кадифен играчки. Лиценциран производ : Нов со ознаки. Со крцкаво тело кое моли да се прегрне, Овој Слез Ќе биде инстант најдобар пријател на детето. Овие кадифен имаат тркалезни карактеристики, везени детали и се покриени со уникатна мешавина од ткаенина што го прави да се издвојува од останатите. Наместо традиционален кадифен материјал, надворешноста на преслаткото плишано животно е изградена од мешавина од памук-спандекс за да му даде истегнување и исто така да ја задржи својата форма. . Совршен за стискање, гушкање и гушкање! Мода.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката