Премиум Винил Пластична Ткаенина Јасен Проѕирен Пвц Заштитник Повеќекратна Употреба

Премиум Винил Пластична Ткаенина Јасен Проѕирен Пвц Заштитник Повеќекратна Употреба

DEN 1.00

Достапност

Овој јасен винил е многу флексибилен и издржлив. Може да се шие преку овој винил сепак, доволно е тешко да се спротивстави на тешката употреба. Овој флексибилен винил може да се користи за заштита на маси од занаетчиски проекти и истури, или да се интегрира во занаетчиски проекти како заштитна пластична обвивка. Идеален е за чаршафи, чанти и како капак за електронска опрема или за мебел што може да биде изложен на елементите. Оваа разноврсна пластика е идеална за секојдневна употреба во домаќинството и практичен избор за занаетчиски проекти. Исечете, шијте или залепете ја со лента за да создадете занаети или заштитни облоги. Предметот ќе се испрати преклопен и ќе има набори. Можете да ги отстраните овие набори користејќи фен. Овој Винил Капак е дебел 0,27 Милиметри. Ве МОЛИМЕ проверете ја дебелината на материјалот пред да нарачате. Против брчки. Водоотпорен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката