Женски Џемпери Клиренс Пуловер Џемпери Обична Шема Пуловер Тркалезен Врат Копчиња Со Долги Ракави Блуза Врвови Лабава Блуза Врвови Трикотажа Портокал 2XL

Женски Џемпери Клиренс Пуловер Џемпери Обична Шема Пуловер Тркалезен Врат Копчиња Со Долги Ракави Блуза Врвови Лабава Блуза

DEN 0.67

Достапност

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Боите се нежни и ласкави, додавајќи женски допир. Не само што ги исполнува барањата за облекување за намалување на возраста, туку располага и со различни форми на телото, овој џемпер со желка жените ја прават вашата веќе витка фигура потенка, што може да ви даде подобро искуство при носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката