Замена на третата светлина на сопирачките компатибилни за 2001 година- Доџ Гранд Караван Крајслер Таун и земја

Замена на третата светлина на сопирачките компатибилни за 2001 година- Доџ Гранд Караван Крајслер Таун и земја

DEN 2.33

Достапност

Специфит на производи : Директно Fit Quantity : Продадено индивидуално, со цел/финиш : Црвени леќи : Ivalle Rplaces Parts Link Број : CH2890102 Replaces OE Број : 4857214 AA, 5113278 AAINTERCHANGE NORT Број на број : 4857214 AA, 5113278 AAA, CH28 WARRANTYE : Производство од компоненти со врвен квалитет, ова е твое Најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Поместување - најприфатливото име на брендот за делови за замена што ви требаат! Замената е професионален бренд за автободи, делови за осветлување, електрични, сопирачки, суспензија, внес и издувни гасови и производи за ладење и греење. Сите брендови за замена вклучуваат 1-годишна, неограничена гаранција за километража. Го заменува бројот на ОЕ : 4857214 AA, 5113278 AA. Го заменува бројот на делови : CH2890102. Број на размена на дел : 4857214 AA, 5113278 AA, CH2890102.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката