Уметничка галерија со ремек -дело Windblown крајбрежната плови од студиски уметности платно уметност принт 22 28

Уметничка галерија со ремек -дело Windblown крајбрежната плови од студиски уметности платно уметност принт 22 28

DEN 1530.08

Достапност

Едриличар што седи во песокот е предмет на ова сликарско сликарство. Со интересни и еклектични удари на боја, експертска употреба на текстура и неочекувана употреба на боја, ова парче би служело како фокусно парче во крајбрежен дом или канцеларија. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова прекрасно парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и да го привлече вниманието. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој зачудувачки принт е исто така супер лесен и е лесен за виси. Нема потреба да се справувате со тешки и несакани рамки бидејќи ова парче бара само неколку нокти и стабилна рака за монтирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката