Од ambамбу женски Julулиет Бунџи Обични чевли

Од ambамбу женски Julулиет Бунџи Обични чевли

DEN 0.67

Достапност

Со едноставност и способност за истегнување, овие воздушни чевли го олеснуваат започнувањето на вашата авантура. Спортските станови имаат бунари на страните, надворешните места што не се лизгаат и кадифен мемориски пена, амортизирање под нозете за нон-стоп удобност и самодоверба. Секојдневен. Влезете. Удобност. Кожна кожа. Бунџи. Затворање на кука и јамка. Образец на меморија со нозе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката