Подобри домови и градини 5 7 Рамка за слика на врата од штала

Подобри домови и градини 5 7 Рамка за слика на врата од штала

DEN 3.00

Достапност

Додадете малку шик во вашиот дом со подобри домови и градини 5 "x 7 " Рамка за слика на вратата на штала. Тоа е совршена рамка за акцент за секоја просторија. Оваа рамка е направена со темно обоено борово дрво и се карактеризира со кафеави врати од штала кои се функционални што ви овозможуваат да ги отворите и затворите вратите. Рамката назад вклучува закачалки за кабел и Д-прстен, така што оваа рамка може да се прикаже на wallидот или на бирото или на друга таблета. Има една 5-инчна фотографија од 7 инчи. Прикажете ја омилената меморија со подобри домови и градини 5 "x 7 " Рамка за слика на вратата на штала. Можете лесно да ги пронајдете вистинските артикли со тоа што барате специфичен вид на производ, проверка на категории или прелистување по колекција. Можете лесно да ја надградите просторијата и да ја направите да изгледа поголема со додавање на светлосни тела или ламба. Држачите на свеќи се одличен начин да се направи секоја просторија да се чувствува поинтимна, а килимите и декоративните перници ја прават вашата спална соба или дневна соба да изгледа повеќе добредојдена. Погледнете го изборот на wallидна уметност за да ја персонализирате секоја просторија. Подобри домови и градини 5 "x 7" Рамки за слики од дрво, кафеава : 5 "x 7" рамка за таблети. Двонасочен лесен назад за вертикален или хоризонтален приказ. Закачалки со Д-прстен на грб за приказ на wallидот. Цврста конструкција на дрво со акцент врати што се отвораат за да се прикаже слика. Функционални акценти на вратата на штала. Прикажи на биро, на wallидот или на друг таблет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката