Leенски женски мидра со права нога Jeanан

Leенски женски мидра со права нога Jeanан

DEN 558.40

Достапност

Оваа средна рамка со директно нозе Jeanан ја носи линијата помеѓу софистицираноста со низок клуч и обичната разноврсност, така што треба да стане ваш пар фармерки. Одликувајќи се со редовно вклопување низ седиштето и бутот, овој Jeanан седи на вашиот природен половината за да ги истакне вашите кривини. Изработена од здодевна одржлива мешавина од памук, направена со 29% рециклирани влакна, со навестување на истегнување што ве одржува пријатно во текот на целиот ден. Одликувајќи се со легендарни детали, како што нашите средства го подобруваат Spade Pocket со потпишување S-крива и брендирана лепенка, овој Jeanан комбинира разноврсен стил и супериорно вклопување за да го направи гардероба што мора да го има. Редовно вклопување. Middrise Straight Log. Седи на природна половината. Редовно преку седиште и бутот. 5 џеб Jeanан. Истегнете тексас. Џеб на колкот на Ли Спајд. Рециклиран полиестер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката