Чудо на нација момчиња Училишна униформа кратки ракави Пике поло маици, пакет со вредност, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња Училишна униформа кратки ракави Пике поло маици, пакет со вредност, големини 4- & хаски

DEN 2.00

Достапност

Подгответе ги момчињата на училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маици. Достапни во снопови со 2 парчиња или 4 парчиња, овие POLO се 98% памук, со 2% истегнување додадени за дополнителна удобност. Нашите поло маици нудат трајна, квалитетна конструкција што момчињата можат да ја носат на училиште, црква или каде било! Продавници за чудо нација за секојдневни ниски цени само на и. Достапно во големини од 4/5 до 18, плус големини на хаски момчиња, и во асортиман на одлични бои. Чудо нација момчиња Pique polo кошули вредносен пакет. Класични поло кошули за момчиња. Мали момчиња и голема измислица за плетење на момчињата. 98% памук, 2% спандекс. Додадено истегнување за поудобно вклопување. Предна плоча со двојно копче. Ребреста поло -јака. Внатрешен топчест на топлина. Достапно во разновидна боја со две или четири парчиња пакувања. Големини 4/5 до 18. Хаски големини 8 Хаски, 10/12 Хаски, 14/16 Хаски и 18 Хаски исто така достапни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката