Luxpaper Преклопена картичка, 7, бела, пакет

Luxpaper Преклопена картичка, 7, бела, пакет

DEN 143.68

Достапност

Преклопената картичка A7 (5 1/8 "x 7 ") е совршена за лични канцелариски материјали и деловни кореспонденција, инсерти за покани за покани, обична кореспонденција, вклучувајќи пишување букви и споделување на фотографии и многу повеќе, овие атрактивни рамни картички се Совршена целогодишна картичка за секојдневна комуникација и многу повеќе. Овие Notecards совршено се вклопуваат во коверти А7 (5 1/4 "x 7 1/4 ") и коверти на Ли Бар. Ако барате совршена преклопена картичка за кој било настан, картичката A7 преклопена е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Luxpaper A7 преклопени картички за белешки. Боја : Бела. Количина : 50 пакет. Големина : 5 1/8 x 7 инчи. Овие преклопени картички за белешки доаѓаат целосно празни, овозможувајќи ви да додадете кој било дизајн, слика или порака во просторот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката