Случај за симетрија на Apple Apple за iPhone Plus Plus, Tanos

Случај за симетрија на Apple Apple за iPhone Plus Plus, Tanos

DEN 357.12

Достапност

Тоа е крајниот тим на легендарни карактери на Марвел и ултра-тесен дизајн. Серија на симетрија за i Phone 8 Plus и i Phone 7 Plus дава стил и заштита во еден херојски случај. © Marvel Stylish Design : Иконски графики Облечете го вашиот уред. Тенок профил : Лесно се лизга во и надвор од џебовите. Издржлива заштита : штитови од капки, испакнатини и грешки. Браник на екранот : Подигнат, преклопен раб помага во заштитата на екранот. Лесна инсталација : Дизајнот со едно парче се лизга и исклучува во блиц.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката