Бети Крокер Бти Крк Хершис специјално темно мрзнување

Бети Крокер Бти Крк Хершис специјално темно мрзнување

DEN 0.33

Достапност

Краткиот опис не е достапен мрзнување, премија, специјален мрачен темни. Направено со холандско какао. Од 1894 година. Вештачки зачинет. Лесен за користење. Без глутен. На 2 лажици како спакувани : 130 калории; САТ маснотии : 2,5 g (12% ДВ); Натриум : 115 мг (5% ДВ); 18 g шеќери. Без глутен. Избори за јаглени хидрати : 1 1/2. Врвови за кутии за образование.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката