Трговска марка ликовна уметност Suriah I Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Suriah I Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

DEN 1.67

Достапност

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Суријах и“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката