Нема граници со мала тежина, руно качулка

Нема граници со мала тежина, руно качулка

DEN 703.36

Достапност

Ова без граници Unlined Model Reece Hoodie е прилично прекрасен и суштински за вашата гардероба! Се одликува со аспиратор за влечење, џебови од кенгур и класичен изглед на качулка. Loveе сакате да го поставите ова преку маички, падови на копчињата или која било од вашите омилени кошули. Тоа е асортиман на карирани, отпечатоци и бои што се грижат за сопствената предност. Без граници нелиран шема на руно худи : 60% памук/40% полиестер. Затворање на поштенско-ап. 2 предни кенгур џебови. Аспиратор за влечење. Ребрести манжетни. Достапно во различни отпечатоци и бои. Машинско миење ладно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката