Трговска марка ликовна уметност Поглед на Менхетен Канвас уметност од Филип Хугонард, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Поглед на Менхетен Канвас уметност од Филип Хугонард, бел мат, црна рамка

DEN 399.84

Достапност

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Црна рамка, бела мат, акрилна трговска марка ликовна уметност „Поглед на Менхетен“ Канвас уметност од Филип Хугонард, бел мат, црна рамка : уметник : Филип Хугонард. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката