Уникатен килим на жолтестон Седона

Уникатен килим на жолтестон Седона

DEN 11280.00

Достапност

Нашата колекција Седона е полна со карактер, со обрасци скоро скокајќи од секој килим. Оваа колекција е местото каде што се судираат модерни и гроздобер дизајни. Она што го прави овој килим посебен е различните безвременски мотиви и рафинирани мода. Секој килим има своја ексцентрична и индивидуална личност. Лесно за чистење. Отпорен на дамки. Не пролеа. Деца и пријателски за миленичиња. Машината направена.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката