Acdelco 18J Хидраулично црево сопирачки

Acdelco 18J Хидраулично црево сопирачки

DEN 0.67

Достапност

Предно хидраулично склопување на цревото на сопирачката Acdelco 18 J8 Хидрауличко црево на сопирачката Дополнителни карактеристики Боја : Црно црево. Се вклопува во Изберете : 1976 Американски мотори Гремлин 1976 Американски моторс хорнет 8 цилиндри 5 л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката