Дики играчки - гигант камион за влечење, 22 “

Дики играчки - гигант камион за влечење, 22 “

DEN 479.84

Достапност

Гигант камион за влечење : јасен рок, дури и со дефект! Гигантскиот камион за влечење од Дики Toys ја носи возбудата на патот во игротеката. Камионот за играчки стигнува до местото на несреќата на играта за играње веднаш и е подготвен да го земе автомобилот што доаѓа со сетот до гаражата. Со цврста конструкција и внимателно внимание на деталите за дизајнот на човекот, гигантскиот камион е совршен за технички млади ентузијасти на автомобили. Со нетрпение очекуваме да ги видите очите на вашето дете како осветлуваат и им поставуваат многу прашања за тоа како функционира - го прави учењето двојно забавно! Потребни се 2 батерии АА, вклучени. Препорачано за возраст од 3 и повеќе години. • Возило за играчки за играчки со камиони. • Рачен винч. • Подвижен кран. • Лесни и звучни ефекти. • Набавено со играчки автомобил за влечење. • Вклучени се батерии од 2 x AA. • Оригинална лиценца за човек. • Препорачана возраст : 3+.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката