Чизми со висока потпетици со висока потпетици

Чизми со висока потпетици со висока потпетици

DEN 3.00

Достапност

Flaunt жесток стил во чизми со високи потпетици преку коленото од Brinley Co. Овие чизми имаат меки велур на велур, кои се креваат над колената и се карактеризираат со затегнати детали со вратоврска на врвот. Суптилните скриени платформи создаваат атрактивен лифт и високи потпетици на стилото го комплетираат дизајнот. Висина : висока колена. Стил : Внатре-Зип. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 4,5-инчен Стилето. Висина на платформата : 0,78-инчен платформа. Висина на вратилото : 22-инчи. ОПИКЦИЈА : 15 инчи. Ширина : Средна. Поставена : целосно поставена во 100-процентна ткаенина. Единствен материјал : TPR. Подножје : малку постепено. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката