Серија за перформанси на машката Wrangler Редовно вклопете го Jeanан со временски услови што било

Серија за перформанси на машката Wrangler Редовно вклопете го Jeanан со временски услови што било

DEN 1.67

Достапност

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови/b> серија за перформанси на машката Wrangler Редовни фит фармерки со временски услови што има класично вклопување, лажички предни џебови и џебови на колкот на Еуро Спајд. Детали за дизајнирање како лепенка од половината на Вранглер, занитките и шевовите на седлото ги поставуваат овие фармерки. Удобната лента за половината ве тера да се чувствувате добро во текот на целиот ден. Редовно вклопување. Технологија за контрола на температурата. Удобност флексибилна лента за половината. 5 стајлинг на џеб. Лепенка на половината. 75% памук, 23% полиестер, 2% спандекс.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката