Ournourneуни колекција женски лирик отворен плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски лирик отворен плоштад пети -пети сандали

DEN 1.33

Достапност

Во обликуваната каиш во облик на вечерната пета во форма на лирик. Овој дизајн на колекцијата Journee е игриво детален со квадратен пети и покриена блок потпетица. Веганските кожни горе, подножјето и лентата за леб за да го завршат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката