Чудо нација момчиња хаски школски униформни шорцеви за перформанси, големини 10-18

Чудо нација момчиња хаски школски униформни шорцеви за перформанси, големини 10-18

DEN 2.67

Достапност

Одлично за секој активен студент во движење, Wonder Nation Boys Husky School Uniform Sturturn Performance Shust се направени од мека, ткаенина од влага, истегнување ткаенина за да го задржи кул и удобен. Овој стил на отпорен на смалување и бледнее има прилагодлива еластична лента за половината за да обезбеди совршено вклопување секој пат, така што тој ќе биде подготвен за каква било јавна или приватна училишна униформа во ниеден момент. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Прилагодлива лента за половината. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за заварување. Карактеристики : Избледи и отпорна на намалување на ткаенината со технологија за влага за да му помогне да се одржи кул и сув; јамки на ременот; Одобрено училиште-униформа. Училишна униформа шорцеви за момчиња од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката