Sumpell Industries мека апстрактна акварел детали за сликање сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од odоди Фукс

Sumpell Industries мека апстрактна акварел детали за сликање сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од odоди

DEN 2601.60

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Детали за акварел, меки, модерни. Дизајн од odоди Фукс.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката