Овошје на разбојното и женското плус Еверсфт Вафл Топ и долен термички сет

Овошје на разбојното и женското плус Еверсфт Вафл Топ и долен термички сет

DEN 3.00

Достапност

Овој плод на разбојните и жените плус долга вафла за долна облека, термичкиот горен дно, ќе ви овозможи топлина и удобност за наредните години. Ткаенината од вафли од ринг -панук е дизајнирана да се движи со вас додека легнувате дома или под облеката на студениот зимски ден. Манжетните за ребра Spandex, исто така, ќе останат привлечни и ќе го задржат времето надвор и топлината внатре. Со нашата најдобра гаранција за вклопување, овие сигурно ќе бидат вашите нови омилени повеќенаменски термили. Се продаде на Интернет овде како сет на горе/долен, исто така, продаден на Интернет како 2-пакувања и дното со 2 пакувања и се продаваше во продавници како синглови. Овошје на разбојните женски и жени плус Еверофт Вафл Топ и долен термички сет : Онлајн ексклузивен сет на 2 пакувања. Долга долна облека. Цврсти материи : Памук од 60% прстени/40% рециклиран полиестер. Сива инјекција Хедер : 70% памук на рингспун/30% рециклиран полиестер. Според деколте. Појавување на манжетни за ребра со спандекс. Еластична лента за половината. Мека ткаенина од вафли. Најдобра гаранција за вклопување. Дел од овошјето на иницијативата за пријателски пријателски на разбојот. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката