Начин да се слави знакот на жетвата од портокалова тиква со јамка за висина на мушка, 13,78 11,61 ч

Начин да се слави знакот на жетвата од портокалова тиква со јамка за висина на мушка, 13,78 11,61 ч

DEN 255.84

Достапност

Подгответе го вашето место подготвено за сезоната со начинот да го прославите знакот од дрво од тиква со јамка за висина. Оваа прекрасна декорација обезбедува атрактивен начин да го искажете вашиот пад на духот и има вградена висечка јамка на бели мониста за лесно поставување скоро каде било. Насликана во светли бои, декорацијата има инспиративна порака за сезоната. Начинот да се слави знакот на дрво од тиква со јамка за висење мушка е направен од траен MDF за долг живот и сигурно ќе стане омилен семејство во вашиот дом од година во година. Начин да се слави знакот на дрво од тиква со мушка висина забава и сезонска декорација на знаци за виси во форма на тиква. Дизајнирано со висечка јамка од бели мониста за да се направи поставувањето лесно скоро каде било. Совршено за виси на врати, над мантили и на кое било друго место би сакале да додадете рустикална талент во домови, канцеларии, училници и многу повеќе. Се одликува со инспиративна порака за сезоната. Сигурно да станете сезонски фаворит во вашиот дом од година во година. Направен од траен MDF и канап за долг живот. Димензии на производот : 13,78 "x 11.61". Тежина на производот : 0,99 фунти . само за затворено употреба. Достапно за ограничено време само на и.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката